piątek, 21 listopada 2014

ZACZYNAMY!

Tzn. ja zaczynam ;) Po sugestiach i namowach kilku osób (T. - dziękuję ;)) zdecydowałam się wreszcie coś zrobić z moimi zbiorami... Ale zanim wyjaśnię, jakie to zbiory, muszę skreślić kilka zdań o sobie. 
Ania - to moje imię :) Jestem nauczycielem języka polskiego. Mam to szczęście, że lubię to, co robię :) Jedynym minusem tego zawodu jest ciągłe sprawdzanie wypracowań, testów, sprawdzianów, kartkówek, dyktand i takich tam różnych innych ;) I wszystko po godzinach, wieczorami, nocami, w domu... No ale sama tego chciałam :) I nie narzekam. Tym bardziej, że praca daje mi naprawdę wiele satysfakcji. A te wszystkie prace uczniowskie są skarbnicą humoru szkolnego :) I właśnie one będą tematem i treścią owego bloga. Jednak publikować będę nie tylko żarty szkolne, ale też te, które zasłyszałam, czy zauważyłam np. na parkingu czy w sklepie. Oj... Wierzcie mi... Życie potrafi być lepsze od niejednego żartu... :D

Miłej lektury :) 

To może zacznę od najświeższego humoru szkolnego ;) 
Uczennica, w jednym z zadań na sprawdzianie, nie napisała wszystkiego. Zostawiła jednak sympatyczny dopisek: "Więcej nie umiem" :)

5 komentarzy:

 1. Aha, aha! Nareszcie. Witamy w gronie bloggerów. ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Matko chrzestna mojego bloga ;), postaram się sprostać pokładanym we mnie nadziejom :)

   Usuń
  2. Udzielam błogosławieństwa! ;D

   Usuń
 2. Od teraz nie powiesz, że jeszcze niczego nie napisałaś. Pisz Aniu, pisz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To życie pisze :) Ja tylko przepisuję ;)

   Usuń